| Anonim19991999 a întrebat:

După părerea voastră relațile la distanță țin? Sa aveți o relație la distanță și după sa stați împreună dar cât timp sunteți la distanta credeți ca tine relația?

Răspuns Câştigător
| Deni123456789 a răspuns:

Sigur ca o sa tina pentru ca iubirea se manifesta oribum si sub ori ce forma, nu conteaza distanta daca inimile voastre bat doar pentru celalalt. Daca va iubiti puteti trece peste ori ce obstacol. Funda?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca e doar temporal si nu dureaza mult cat timp sunteti la distanta si aveti si pobilitatea sa va vedeti macar la 2 saptamani cred c-ar putea tine daca exista vointa din ambele parti.

| RAY a răspuns:

Sanse exista in orice,daca doua persoane sunt sincere,au incredere unul in altul, isi pot dovedi reciproc ceea ce simt, sansele cresc, dar eu personal am vazut multi mi au spus ca real era total altcineva, nu a existat atractie fizica sau nu sau potrivit sau nu era in stare de ceva mai mult decat mesaje, parerea mea e pierdere de timp

| SilentRain a răspuns:

Slabe șanse să funcționeze, dar nu este imposibil

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu funcționează decât vreo 2-3 saptamani, genul asta de relații nu sunt de durata tocmai din cauza distanței mari, mai bine sa nu mai fie că aduc mai mult rău decât bine.

| MadalinG99 a răspuns:

Stii cum se spune, toti 4 sunteti fericiti. Eu vorbesc cu o fata de aproape 2 ani si da, totul este la distanta. Daca va iubiti va tine, pana la urma fiecare este liber sa aleaga ce vrea.

| AlMaDi a răspuns:

Din punctul meu de vedere, relatile la distanta, cu greu o sa reuseasca sa stea pe o linie de plutire.
Presupun ca la inceputul relatiei totul o sa fie frumos si o sa credeti ca iubirea voastra e puternica, astfel rezistand obstacolelor.
Cred ca ai observa ca pana si relatile care nu sunt la distanta, nu rezista, se distrug.
Nimeni nu iti poate garnata ca o sa reziste relatia ta, fie ca este la distanta, fie ca nu, trebuie sa risti.
Acum eu nu iti voi spune, sa renunti la o poveste de dragoste, eu vreau doar sa fi constient, ca oricum ar decurge relatia voastra depinde de voi sa o mentineti.