| Mihai232332 a întrebat:

Dupa primul contact sexual cu prietena mea(era virgina)acesteia ii apar pete maro pe chiloti(s-a intamplat asta si alalta ieri si ieri si azi)Contactul a fost alalta-ieri.Ce poate fi? Va rog repede!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Acele pete de o culoare dubioasa nu sunt tocmai normale mai ales dupa o dezvirginare. Cea mai indicata solutie ar fi o consultatie ginecologica.

| SkyPilot a răspuns:

Poate avea o infectie jos iar contactul a facut-o mai activa. Ar fi bine sa mearga la ginecolog, oricum ar trebui sa faca asta dupa primul contact sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca acele pete sunt mici firișoare de sânge, există posibilitatea sa fie si de la himen.
Insa, poate sa fie si o infecție.
Deci, cel mai sigur e un control la ginecologie happy