| Animeegirl a întrebat:

Dupa primul contact sexual este normala senzatia continua de nevoie a urinarii? Dar daca se schimba culoarea urinei si devine mai rosiatica? In general, ce simptome apar dupa dezvirginare?

Răspuns Câştigător
| допинг a răspuns:

Pai nu apar nici o simptomari... dupa dezvirginare iti curge putin de sange si de aia ai avut urina rosiatica happy dar dupa dezvirginare daca mai faci o data dragoste nu te mai doare si nu`ti mai curge sange happy Sper ca-mi dai funda big grin

3 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Daca nu te-ai protejat (nu ai folosit prezervativ) e posibil sa ai o infectie. Indicat ar fi sa consulti un medic ginecolog.

Sanatate!

| Criiistinutsa a răspuns:

S-ar putea sa ai o infectie urinarathinking

| Maftel_Mady_1996 a răspuns:

Draga Animeegirl, daca ai facut dragoste neprotejata cu un ciupercar, s-ar putea sa-ti fi transmis si tie infectia. Du-te la farmacie repede.