| EvilThoughts a întrebat:

Am si eu o intrebare:
De ce femeile(fetele) care inseala sunt considerate c***e, iar barbatii(baietii) care inseala sunt considerati smecheri?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Din cauza mentalitatii, care crede ca fetele sunt inferioare baietilor.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o prostie ca barbatii sunt considerati smecheri, tot nesimtiti ordinari sunt cei care inseala la fel ca tipicele c... care inseala.

| sunetul a răspuns:

Total pe dos.
In mod clar o fata va gasi usor pe unu.Dar unu un baiat trebuie sa scormoneasca ceva.
Un baiat cu mai multe e vazut ca mascul alfa.
O femeie cu mai multi nu are ca ce fi vazuta.

| olian a răspuns:

Da,buna intrebare! nu stiu ce sa raspund!

| denisutza99h a răspuns:

Buna intrebare! Poate pentru ca ei o fac atat de des incat este deja un lucru obisnuit!