| Silwian a întrebat:

Dupa vreo trei luni de vorbit pe Facebook. telefoane smd. a decis sa vina in orasul meu sa ne cunoastem! Ne am intalnit intr o camera de hotel unde de la prima intalinire am facut sex!
Ce parere sa mi fac despre >Ea?!
Asa sunt toate fetele din ziua de >azi?
Sex la prima intalnire?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-ai scobit si la portofel?

| Silwian explică (pentru darrio2007):

Adica? La ce te referi?

| darrio2007 a răspuns (pentru Silwian):

Adica ti-a cerut bani?

| Silwian explică (pentru darrio2007):

Unde am zis eu ca mi-a cerut bani?)))

| darrio2007 a răspuns (pentru Silwian):

Eu te-am intrebat.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Ehhh pai când nu ne baga în seama spunem ca sunt fitoase iar când ne baga spunem ca sunt ușuratice. Mai au și ele dreptate. Revenind cu picioare pe Terra, cum îți place ție la fel ii place și ei. Dacă a fost de acord sa întrețineți sex big grin înseamnă că te place. Depinde de cum vrei tu sa înțelegi. Oricum, nu poți judeca o fata după aspectul asta. O poți judeca după multe alte aspecte atunci când o cunoști mai bine. De fapt, atât de bine încât sa poți sa îți faci o părere despre ce fel de persoana este. Și încă ceva, data viitoare când faci sex cu cineva încearcă sa rămână între voi. Ia-l ca pe un sfat dacă te duce bibilica laughing bafta

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde! Cel mai probabil era vreo parasuta, care abia astepta asta.

| Silwian explică (pentru Violleta2022):

Te oftici parasut o?)))

| mentholinks a răspuns:

Asta ai visat azinoapte, asa-i?

| YouandI a răspuns:

Având în vedere ca nu e din orașul tău și ca nu va puteți vedea asa des, poate sa fie motiv pentru care a făcut asta de la prima întâlnire, s-a simțit atrasa de tine, ai dat de înțeles ca o dorești etc.
Oarecum da de gând ca a procedat asa de la prima întâlnire dar cred ca depinde de tine doar acest lucru, atata vreme cât îți place, o sa va vedeți în continuare nu vad sa afecteze cu ceva.

| Maskoff a răspuns:

Puțin cam ușuratică zic. dar faptul că voi ați vorbit 3 luni înainte și deja vă cunoșteați din anumite puncte de vedere... Poate nu e atât de grav. Nu așa sunt toate.
Dar sa nu pui la suflet pana nu îți dai seama ce fel de persoană e.

| Maskoff a răspuns:

Poți să continui cu ceea ce faci ea nu își bagă nimic în tinelaughing)

| Anonima1t a răspuns:

De ce o acuzi pe ea cand si tu ai vrut? Nu poti acuza o fata fiind usuratica.