| Vlad90s a întrebat:

E adevarat ca daca ii ofer unei fete sex oral si manual din plin in timpul preludiului ea o sa treaca peste faptul ca in general termin repede? Adica vreau sa maschez cumva aspectul asta prin faptul ca ma excit foarte mult cand lucrez jos si de aceea sunt f. excitat(in realitate nervii penieni sunt foarte sensibili si mai multi specialisti diferiti mi-au spus ca e ceva "mostenit" ereditar adica daca nu e tinuta in frau problema se mentine si la varste mai inaintate

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Nu are a face sexul oral cu sexul vaginal sau normal. Daca ii faci sex oral, pfff dupa e inebunita sa-i faci normal laughing.iar tu daca termini repede cum spui, foloseste ceva care sa te ajute.In ziua de azi sunt destule chestii, mai multe pentru barbati decat pentru femei.
Mergi la sexshop si cumpara o crema sau spray, intrebi acolo spui pentru ce anume si aia stiu ce sati recoamande.
Dupa o sa faci si juma de ora, fara probleme, indiferent cat de excitat o sa fii.
Nu stiu daca mai sunt sprayuri gen STUD 100 daca sunt din ala ia si rezolvi problema.Nu stiu la ce specialisti ai fost,dar probabil ai fost la pompieri nicidecum la specialisti ssexologi sau urologi laughing Deci in ziua de azi orice problema la barbati are rezolvare,doar sa tio pierzi pe undeva laughing in rest orice se rezolva.
Cu cat oreludiu e mai mult,sau mai intens cu atat o sai fie pofta si mai mare laughing O femeie nu este multumita doar cu preludiu, sau doar cu sex oral, desi sunt si femei care doara asta prefera, dar is f putine si zic eu alea au ceva probeleme.
Referitor la ce am zis eu creme si spray, foloseste cu incredere ca nu-i nimic rau, nu-i daunator nici pentru tine nici pentru ea.Citesti instructiunile, le urmezi si o sa fiti happy amandoi.
spor la treaba.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul pe care ti l-a transmis Ether este cat se poate de complet si in acelasi timp corect. Probabil ca in timp de 1-2 ani vei obtine/acumula suficienta experienta sexuala, incat sa poti intretine contacte sexuale a caror lungime sa fie suficienta pentru a satisfice partenera de fiecare data. Succes!

| AliTheo18 a răspuns:

Si ce daca termini repede? Asta e, asta esti tu, trebuie sa te accepte asa cum esti, iar in timp o sa inveti sa remediezi problema, ori treceti la urmatoarele partide. O sa-i placa si oralul si tot ce o sa-i faci, nu sa faca mofturi ca te-ai terminat repede. In rest nu ma pricep la chestii amanuntite, nu stiu ce as putea sa-ti spun, nu cunosc subiectul, daca ma intelegi.

| Ether a răspuns:

Da, poti sa "maschezi" lucrul asta facand sex oral pentru ca pe ea poti sa o exciti foarte tare sau chiar sa o duci la orgasm daca te pricepi. Poti lucra si cu degetele. Din pacate nu o sa tina la infinit si va trebui sa discuti cu ea despre asta daca e o relatie de lunga durata pentru ca nu ai cum sa faci asta chiar tot timpul. Solutii exista oricum.

| Randomuser2000 a răspuns:

Prefa te ca e vina ei sa se simta ea prost si sa devina super insecure si apoi sa se sinucida, animalule