| MBAAA a întrebat:

E adevarat ca, daca te saruti cu cineva de la varste fragede, se pot transmite diferite boli?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te poți contamina la orice vârstă dacă partenerul este purtător bolnav ori sănătos!
Pa, pa.

| Castiel a răspuns:

Intrebarea ta poate era asa "E adevarat ca, daca te saruti cu cineva se pot transmite diferite boli?
Si da daca ala are o boala contagioasa desigur, nu te uiti la filmele cu zombie?laughing

| Dash a răspuns:

Doar in cazul in care persoana respectiva ARE boli. In caz contrar nu.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Se pot transmite boli si pe la varste mai putin fragede.

| ladyfoarfeca a răspuns:

Da, prostie acutălaughing

| 1dentist a răspuns:

Da, boala sarutului-mononucleoza, herpes, hepatita dar asta la orice varsta nu doar la varste fragede