| ExizTPU a întrebat:

E adevarat ca femeile raman cu gandul la primul barbat din viata lor care au facut sex / dragoste cu el?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme, ca este la fel de adevarat si pentru barbati, nici ei nu pot uita prima ora cand au facut sex cu o fata/ femeie/ barbat/ sau cea a fost aceea.
Toate amintirile sunt stocate in creierul nostru, iar de uitat nu avem cum uita, doar daca esti bolnav de altzeimer si atunci nu-ti mai aduci aminte.

| RAY a răspuns (pentru Violleta2022):

Serios? tu isi aduci minte ce ai facut exact ce ai facut anul trecut pe vremea asta?

| RAY a răspuns (pentru Violleta2022):

Femeile isi amintesc cand au iubit pe cineva la fel ca si baieti, sexul nu inseamna iubire

| Violleta2022 a răspuns (pentru RAY):

De ce, te-a lasat memoria? Nu-ti aduci aminte nici macar cu cine te-ai dezvirginat? sau esti inca "fecior?" Ma rog, asta ar explica "amnezia" acelui moment.

| RAY a răspuns (pentru Violleta2022):

Lasa vrajeala asta

| justanotheruser99 a răspuns:

Intr-o oarecare măsură, da, dar nu te flata singur laughing

| UnBroken2016 a răspuns:

Depinde cati are cred. Daca se culca cu 5 6 pe an, vezi sa nu.

| seth2016 a răspuns:

Da, dar nu o sa-ti construiasca o statuie laughing. Depinde ce o sa faci dupa si cat de mult va iubiti.

O sa-si aduca aminte si de frica (anxietatea) traita si de faptul ca nu a fost extraordinar.