| greyhound a întrebat:

1. Cat de mult conteaza imbracamintea la un barbat, din perspectiva unei femei?
2. Spunea cineva intr-un film cum ca primul lucru la care se uita femeile la un barbat, e incaltamintea. Adevarat sau Fals?
3. Daca ar fi sa alegeti o tinuta pentru iubitul vostru, pe care sa o poarte toata viata, aceasta ar fi?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Domnule,acum depinde de la femeie la femeie. Daca nici ea nu se imbraca prea bine e absurd sa ceara de la partenerul ei sa fie la 4 ace.
Pentru mine conteaza dar nu e un criteriu eliminatoriu.
E posibil sa fie adevarat, eu sunt fata dar sincer cand vad un baiat nu ma uit intai la incaltamintea lui.Probabil se face referire la faptul ca niste pantofi curati, bine alesi arata ca ii pasa de intreaga lui tinuta.
Daca ar fi sa aleg o tinuta.

ceva de genul asta

http://www.polyvore.com/untitled_64/set?id=85503465

de retinut ca se scoate cravata.

8 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

1) Sincer, conteaza.Nu mi-ar placea sa vad un baiat prost imbracat.
2)Depinde...eu,una nu ma uit la incaltaminte prima data.
3)http://hainetari.com/wp-content/uploads/2013/01/tinuta-casual-barbati.jpg
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/......ps?/images
http://www.beautytips.ro/......i-Zara.jpg
Deci... o tinuta casual.

| morningstar a răspuns:

1. 70-80 %
2.Depinde de femei, dar eu cred ca este fals. Primul lucru la care ma uit in general este fata si urmaresc atitudinea sa, felul de a fi.
3. Pantaloni negri, tricou alb si camasa in carouri peste.

Răspuns utilizator avertizat
| Camelisa a răspuns:

Raspund din puctul meu de vedere.
1.Conteaza nu mult, foarte mult! Imi place sa vad un barbat aranjat si cu stil.
2.Este adevarat! Eu asta fac. Dupa parerea mea incaltamintea il caracterizeaza! As renunta la a iesi cu el daca poarta incaltaminte oribila!
3.Depinde de eveniment.Mi-ar placea sa fie un tip cu gust si sa stie singur ce sa poarte si cand big grin

| greyhound explică (pentru Camelisa):

Deci crocs-urile ies din discutie laughing

| Camelisa a răspuns (pentru greyhound):

Imi pare rau pentru intarziere laughing

DA clar laughing

Foarte amuzant big grin

| SorinaSuciu a răspuns:

1 dupa mine conteaza
2 si eu ma uit in general la incaltaminte
3 pantaloni trei sferturi si o camasa

| XxPufosheniaXx a răspuns:

1.Imbracamintea unui barbat din perspectiva unei femei zici? Conteaza foarte mult. Adica, cum e sa vezi un barbat prost imbracat, sau mizerabil, care vine fix spre tine sa vorbiti?,. etc...
2. Nu neaparat. Nu toate femeile se uita mai intai la incaltaminte. Nu toate suntem la fel. Eu de exemplu, mai intai ma uit la imbracaminte.
3. Daca ar fi sa aleg, as alege ceva mai de strada, dar in orice caz, ceva care sa ii placa si lui!winking
Cam atat.