| Brotacelu a întrebat:

E adevarat ca femeile simt atractie pentru barbatii care conduc un grup de prieteni in club de exemplu?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Hm...sincer [parerea mea personala], nu as accepta unul care se lasa "condus" [asta ce inseamna, ca nu e capabil. ] dar nici pe unul care e mare matcho...nu. Sa fie independent, sigur pe el, sa stie ce vrea cu adevarat.
SI ca sa-ti raspund, acest tip este ceva mai increzator si sigur pe el, si d`asta femeile il prefera mai mult [femeile nu sufera incompetentii]...automat el va trece la categoria. ~numai bun~ smug

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu neaparat... Si... din alta ordine de idei am observat ca barbatii care "conduc" le place sa fie condusi cand vine vorba de o relatie... Mie mi-ar placea un tip care sa fie la mijloc... sau cu inclinatii de a se lasa condus... Am o personalitate care uneori vrea sa conduca.

| Sara a răspuns:

Nu mi ar place nici unul condus. si nici unul ce conduce. Cel ce isi conduce prietenii, sigur va avea tendinta sa ma conduca si pe mine, orgolioasa de fel, nu asi accepta asta orice ar fi. SA FIE UN OM POTRIVIT. DE ALA DA MA SIMT ATRASA... SI SA AIBA VINO-INCOAwinking

| Mya a răspuns:

Nu tocmai! Doar ca iese mai repede in evidenta avand aerul acela de "lider". Dar cred ca majoritatea fetelor preferea unul care se situeaza undeva "la mijloc" si nu ma refer la propriuhee hee. Cu alte cuvinte nici un conducator, dar nici unul care sa stea in umbra celorlalti.

| sti a răspuns:

Se vede ca esti un macho laughing