| CosminC86 a întrebat:

Comentati urmatoare afirmatie: "Barbatii conduc lumea. Femeile ii conduc pe barbati".

8 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Daca o iei dupa afirmatii rezulta ca femeile conduc lumea, ceea ce nu este adevarat sau confirmat.
In majoritate conducatorii sunt si au fost barbatii, care intr-adevar daca e sa ne gandim, de-a lungul timpului au fost influentati in bine sau in rau de famei.
Asa ca...

| anonim_4396 a răspuns (pentru zdrangoi):

...mai bine ti-ai da foc!

| zdrangoi a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?
doar pentru ca asculti Parazitzii si nu intelegi nimic din ce zic?
Parazitzii, nu eu.
da cateva argumente daca te roade.
asa stim toti sa rapundem "vorbind pe nas"!

| anonim_4396 a răspuns (pentru zdrangoi):

Prietene m-ai inteles gresit.
Eu am raspuns ca o continuare a raspunsului tau.
De aceea m-am folosit si de "..." pentru a evidentia acest lucru.happy

| zdrangoi a răspuns (pentru anonim_4396):

OK! acum am inteles.
Da-i inainte cu Cheloo si Ombladon!

| anonim_4396 a răspuns (pentru zdrangoi):

Haha.
Sa ma intelegi, n-ai nevoie de decodoare.

| Petrust a răspuns:

Barbatii conduc lumea caci sunt mai inteligenti ca femeile, in plus sunt curajosi. Femeile sunt un lucru indispensabil barbatil, in plus ii seduc...

| CosminC86 explică (pentru Petrust):

Ciudat, din cate stiam eu femeile sunt in medie mai inteligente decat barbatii.
Alte pareri?happy