| Rux_5597 a întrebat:

De ce rad barbatii de femeile care conduc masini?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Poate ei rad, insa eu ma prapadesc de ras.
Eram la semafor si prima masina era un X5 condus de o blonda.Vine verdele.Blonda nimic.Trec 10 secunde din verde.Blonda nimic. O ocolesc masinile si o injura soferii.Blonda le face cu manarolling on the floor
Sau sensul giratoriu.Toata lumea stie ca stanga are prioritate.Insa o doamna nu stie faptul ca nu trebuie sa dai prioritate la TOATE masinile. Cei din spatele ei coborasera din masini si ii ziceu numai de binehee hee

| juniper a răspuns:

E adevarat ca unele sunt cam paralele cu sofatul, dar multe se descurca bine, barbatii cred ca nu ne descurcam cu mainile noastre de fetite laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Brotacelu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GqnqdsP74Kg
Asta e cel mai bun raspuns.
Partea buna e ca exista si femei care conduc ca la carte... dar majoritatea...sunt paralele cu soferia.

| tim a răspuns:

Pai ar trebui sa le tina in brate la volan barbatii ca mereu intra in gropi si se intampla sa, sti tu, sus-jos, sus-jos.Eu am vazut una care s-a blocat efectiv in mijlocul intersectiei, na s-a pierdut de inger si ea, si a devenit giratoriu! Toti ceilalti se invarteau in jurul ei ca in sens giratoriu, iar ea, fiind asa aglomeratie, nu putea iesi din situatia creata.

| RooN a răspuns:

Nu stiu de ce rad barbati dar stiu de ce rad eu cand vad o femeie la volanbig grin in anumite situatii fetele chiar nu mai stiu ce sa faca si pur si simplu opresc masina acolo si se uita stanga dreapta pana le ajuta cineva. Mi s-a intamplat de 2 ori sa vina o fata la mine sa ii parchez masina ca ea nu putealaughing si la una din ele chiar a intrat din prima acolo:-s Dar mai sunt si cele lanta fete care se descurca foarte bine la volan si despre care nu ai ce zice tongue Fosta mea profa de engleza avea un opel 1. 7 benzina si in oras trebuia sa ma bag in fata ei si sa nu o las sa treaca ca avea tupeu si se baga printre ei dar in siguranta fara sa faca faze stupidebig grin bravoi ei:X

| morenaRox a răspuns:

Pentru ca unii cred despre femei ca nu sunt in stare sa conduca o masina, ca nu sunt descurcarete in tot ceea ce inseamna o masina, parerea mea tongue

| andreea4ever a răspuns:

Pentru ca in mentalitatea lor, condusul e ceva barbatesc, la care femeile nu se pricep deloc!

| Shane_1763 a răspuns:

Sunt destule soferite nepricepute, asta-i clar, dar sunt si multi soferi nepriceputi! Interesant este faptul ca un barbat la volan care nu gandeste, nu este scos in evidenta... :P http://www.youtube.com/watch?v=gfMc9NWyqEY

| l0rre a răspuns:

Poi crd ca nu prea sunt obisnuiti sa vada femeile la volan.

| MadNNNeS a răspuns:

Nu radem de toate doar de unele care sunt chiar dezastru ex. era o femeie pe taxi pe strada si era o masina parcata pe trotuar avea toata strada libera si a intrat cu oglinda in oglinda masinii parcate. Poti sa nu razi?