| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca femeilor le place ca si ele sa domine nu doar sa fie dominate?
Ma refer in actul sexual.
Practic daca o lasi sa de domine, se va simti speciala? e adevarat?

12 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Le place sa domine și sa fie dominate.

| Michaeel a răspuns:

Normal ca ii place femeii sa domine, e vreo regula ca asta se aplica numai la barbati? laughing Nu cred ca s-ar simti femeia speciala doar ca o lasi sa domine, trebuie sa faci altceva, ca intr-o relatie nu totul tine de sex.Adica sa o iubesti, sa ii fi onest si loial, gesturi mici dar importante. Parerea mea, poate alti au o gandire diferita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

Dar chiar si fetele timide? adica mi-a ramas in cap ideea asta ca femeile timide nu fac nimic in pat, practic stau ca o papusa gonflabila, iti dai seama cum e tipa in pat si dupa atitudinea pe care o arata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Michaeel):

Eram curios, eu am facut de 2 ori in viata mea, cu 2 fete diferite si am ramas un pic dezamagit, pentru ca e efectiv ambele nu faceau nimic, asteptau sa fie satisfacute ( ce-i drept la fizic nu aratau chiar ok, nu parea ca le place sportul )
Oare daca gasesc o sportiva, ca sa rezoneze cu mine va fi altfel?

| Michaeel a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai zic nimic ca deja mi-am dat seama ce fel de persoana esti.Acum ca ma citesc intrebarea ta, are sens de ce ai fi curios de asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Michaeel):

Cred ca ai interpretat gresit, eu vreau pe cineva cu care sa fac ''sport'' impreuna, nu doar eu sa fac toata actiunea.

| Sofer a răspuns (pentru anonim_4396):

După cum era ea în realitate mai timida în pat era groaznica. Eu trageam de ea laughing parca ar fi o păpușă.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Buna! In cazul meu amandoi venim cu idei noi de pozitii in pat inspirandu-ne desigur si din filme porno, ne dominam unul pe altul, nu avem reguli cine sa domine pe cine, suntem spontani.

| seth2016 a răspuns:

E democratie, sanse egale. Dominati pe rand. happy

S-ar putea sa-i placa sau nu, nu exista o regula. Vorbeste cu ea si o sa stii ce asteptari are.

| Duduchi a răspuns:

Normal, nu sunt și ele oameni?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Interesant ce spui, eu sunt curios de multe aspecte, pracitc am dat de cateva tipe care spuneau ca barbatul trebuie sa faca tot si m-au derutat un pic, si pe buna dreptate chiar ar fi plitisitoare partida asa. ti-am lasat mesaj, voiam sa te intreb niste nelamuriri de a le mele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru seth2016):

Pe asta mizez eu, sa gasesc pe cineva sa doreasca sa faca sport in masura in care fac si eu, nu doar eu laughing