| tonyc7 a întrebat:

E adevarat ca fetele/femeile frumoase din ziua de azi se uita doar la tipi cu bani si cu masini scumpe sau e doar o parere gresita care s-a generalizat in societate?

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat!
Cred ca generalizezi inutil, fiindca o femeie frumoasa care are si creier, nu va fi interesata niciodata la unul cu bani sau cu masini scumpe, dar o pitipoanca de doi lei, cu siguranta ca va fi interesata.
Nu generalizeaza societatea, doar cei ca tine care nu pot face inca diferenta intre femeile inteligente si proastele care sunt dispuse sa-si vanda corpul, doar ca sa se plimbe cu o masina scumpa sau sa fie platite, precum prostituatele, pentru serviciile prestate.

| Sofer a răspuns:

E corect frate. Din păcate nu am avut succes cu niciuna din aceste fete. Doar cu una de la tara am reușit sa ma cuplez care e sexi gagica fără fițe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti.ai raspuns singur de la jumatatea intrebarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Este categoric a doua varianta, insa are asa un sambure de adevar, pentru ca societatea noastra exact asa s-a dezvoltat si majoritatea oamenilor, nu numai femeile sunt superficiali. Succes!

| AndreeaWTS a răspuns:

Nu, nu fetele/femeile frumoase, doar pițipoancele.
De obicei la noi în RO, cei cu bani mulți, mașini scumpe, lanțuri de 2 kile la gât, etc. sunt de cea mai proastă calitate umană.

| tonyc7 explică (pentru AndreeaWTS):

Si atunci, la ce fel de barbati se uita ele in general? happy

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Sunt femei care se uita la tipi datorita faptului ca au băii și mașini dar sunt și femei care caută la un bărbat inteligența, suflet, afecțiune etc adică femei ce cauta lucruri poate mărunte la prima vedere dar pentru ele fiind lucruri cu o greutate mare. Personal dintre: bani, șmecherie, mașini, trup perfect și o persoană care are un suflet frumos. Aleg sufletul fără sa stau pe gânduri.
Nu va mai formați o părere după ce spune unul și altul. Încercați să vă faceți propria părere. Unul are mai mult noroc, altul nu. Unul poate nu știe sa se comporte cu o femeie, poate tu știi. Și știi vorba aceea "vulpea când nu ajunge la struguri, spune ca sunt acrii"!

| Celestina003 a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Femeile acelea sunt date la o parte...

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Celestina003):

Din păcate, în majoritatea cazurilor, da. Dar cine crezi ca ajunge sa plângă după ele când realizează ce a dat la o parte? happy

| TLF92 a răspuns:

Da, de asta cauta interlopii sau indieni stima happy dupa proverbul apa trece pietrele raman, bataia trece cascavalul tot se inmulteste

| TLF92 a răspuns:

Eu's de parere ca o femeie daca e independenta si arata si bine are tot dreptul sa ai astfel de pretentii de la un barbat, dar ce nu pot sa inteleg eu ca sunt mai idiot de fel cum o femeie mai urata si vanzatoare la lidl de exemplu tinde catre tot genul ala de barbatii independenti si cu bani! e peste nivelul meu de gandire ma depaseste realmente, dar na cum e criza de relatii un barbat pana la urma accepta orice femeie doar fund si veverita sa aiba

| TLF92 a răspuns:

Uite ca am uitat ceva esential daca intr-adevar vrei sa vezi ce vor femeile in ziua de azi instaleaza-ti ticktok si o sa gasesti singur raspunsul la intrebare

| Whitesnake99 a răspuns:

Depinde cat de frumoasa vrei sa fie. Tocmai am citit ca sansele sa iesi cu un model sunt de 1:880.000, so you do the math!

| tonyc7 explică (pentru Whitesnake99):

Probabil o sa ma crezi un mincinos, dar sa stii ca mie majoritatea,, modelelor" imi par total neinteresante, pe unele le-as numi chiar urate, nesuferite. Prefer femeile simple, insa pline de feminitate!winking

| intrebcenustiu a răspuns:

Din pacate e adevarat sad

| SamsungElectronics a răspuns:

Salut

Sincer să ați spun, da se uită după bani și mașini fetele în ziua de astăzi, dar nu toate fetele se uită după bani si mașini. Alea nu sunt fete care se uită după bani și mașini alea mai mult și să profite de pe tine și așteaptă să le faci toate poftele, alea intră în categoria fete nepotrivite pentru noi. În ziua de astăzi greu găsești o fată cu care să te înțelegi bine și cu care să ai o relație bună și de lungă durată, că doamne ferește ce au ajuns fetele în ziua de astăzi : fițe, figuri, șmecheri și multe altele. Dacă vrei să ai o iubită ieu îți spun să stai și să aștepți fata potrivită pentru că merită, decât să ați găsești ceva fată de asta care să își bată joc de tine și nu mai știu eu ce, mai bine stai așa cum ești și lasă timpul să treacă.

Apropo : Nu toate fetele sunt la fel?

| Alexandrux198763 a răspuns:

Euam bani si ma cam curteaza dar incerc sa nu arat