| Necunoscutul548 a întrebat:

Toate fetele din ziua de azi se uita doar la bani, fata si imbracaminte?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E greu sa stii care e aia buna dar in rest multe isi urmaresc interesul.

| Dash a răspuns:

Pai nu se poate spune ca TOATE sunt la fel. Dar se pare ca ai avut ghinionul sa intalnesti multe care sunt asa...

| Wøodenpints a răspuns:

Deci să înţeleg că eşti sărac, urât, gras şi cu puţa mică.

| Necunoscutul548 explică (pentru Wøodenpints):

Nu am zis ca sunt urat gras sarac dar nu sunt nici fat frumos

| Wøodenpints a răspuns (pentru Necunoscutul548):

La aspect nu prea ai ce face, darpoţi simula că ai fi plin de bani, până-şi desface aia picioarele în faţa ta, după care, nu prea mai contează ce crede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, toate cautam bagabonti, nespalati care se imbata ca porcii si au un suflet mare, atat de mare incat dupa ce te jefuiesc si iti dau una in cap iti lasa macar hainele pe tine.

Bineinteles ca aspectul conteaza, pentru ca mai intai este " dragoste la prima vedere " ( atractie fizica foarte mare ) si dupa cunosti persoana ca si caracter si vezi daca iti place, aveti ceva in comun.

Pe mine la un baiat ma intereseaza si aspectul fizic, cat sa fie pe placul meu ca nici sa stau cu unu cu lantu de 5 kg de haur la gat nu pot si sa aiba un caracter pe placul meu, sa existe compatibilitatea aia in comunicare nu sa constati ca nu aveti ce discuta.

| Pitzipoanca a răspuns:

Cunosti doar panarame? Pacat.

| AndreeaaD a răspuns:

Nu toate, insa ai oarecum dreptate dar asta si pentru ca baietii fac in general alegeri gresite.In loc sa aleaga o fata naturala,inteligenta, cuminte prefera o tipa cu fundul mare, fara creier, eventual cu silicoane, mai exact o papusa de plastic.Si asa se trece peste frumosetea naturala.La ce sa te astepti din partea acelor fete? Pentru ele asta conteaza.Crezi ca pielea lor rezista fara solar, crezi ca rezista ele fara botox? Si astea sunt doar cateva exemple.oh go on
Am mai spus-o si la alte intrebari, acum tot ce conteaza e ca fata sa fie "buna", ce mai conteaza restul.

| adelolyta a răspuns:

Eu ma uit toata ziua la iubitul meu :X:X daca il am pe el numi trebuie bani, pentru mine el face cat toti banii din lume:X:X

| moisila a răspuns:

Da cam asa ceva.

| a răspuns:

NU! Eu nu sunt asa.Nu sunt materialista si mai cunosc fete care nici ele nu sunt.Intradevar trebuie sa fii ingrijit si asa, dar banii nu conteaza, ei nu aduc fericirea.Bafta!happy

| Necunoscutul548 explică:

La mine in clasa asa sunt toate

| SometimesHappy a răspuns:

Nu toate.