| NorBy0 a întrebat:

E adevarat ca fetele in ziua de azi se uita doar la bani,haine, like-urile pe facebook si altele? adica fetele de 14-15-16 ani?

Răspuns Câştigător
| MisFit20 a răspuns:

Nu toate se uita dupa asa ceva, dar cele care se uita nu au mai mult de multi neuroni. Daca ai un sot milionar si chiar il iubesti, indiferent daca ar pierde tot nu e o problema, daca e invers esti o dualista perfecta.big grin

6 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Numa alea de care ai dat tu cu capu'.

| Roo a răspuns:

Fetele de 14 ani ar trebui sa se uite la desene animate si sa se joace cu papusile!

| h3r a răspuns:

Mai ales la like-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea de 14-15 ani nu stiu adevarata valoare a banuluiwinking cu o sticla de cola, un pachet de tigari si multa vrajeala poti sa ajungi la puscarie pentru intretinerea de relatii sexuale cu o minora laughing

| miru20cmrecords a răspuns:

Da intotdeauna mai ales la golani.

| Constantin112 a răspuns:

Exact asa sunt toate!winking