| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca fetele virgine pot avea labiile mici mai lungi? adica, si eu intreb aiurea, ca stiu ca nu are cum sa fie adevarat. dar, e adevarat ca circula zvonul asta prin popor si taranii de rand? laughing am auzit eu recent, si mi s a parut ciudat ca n am mai auzit pana acum asa ceva

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu există așa ceva... este o prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu,nu este adevarat.
Nu tot ce zboara se mananca.
Te pup!

| OMEGALIN a răspuns:

Tot ce se poate laughing

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Nu stii cate ciudatenii exista... -_- ma refer ca daca exista un bebelusi care se flambeaza singur (sigur stii stirea aia din India) atunci exista si fata asta de care zici tu.