| tonyc7 a întrebat:

E adevărat că puşcăriaşii fac sex între ei, de cele mai multe ori abuzându-l pe cel care e cel mai slab fizic dintre ei şi nu se poate apăra? In orice celula, indiferent de penitenciar, se intampla asta? Sau astea sunt cazuri foarte rare si mai mult poveşti de speriat copiii?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu degeaba se fac glumele cu sapunul, normal ca se cardesc intre ei, aia stau ani de zile fara femei, tuf si ei ce prind.

| Sofer a răspuns:

Din prima zi cum intrii aici ai grija sa-ti pazesti *****
Nu te arunca prea mult la vorba, fi pe faza.
Adevărat ai grija.

| Werrich a răspuns:

Nu doar in puscarii ci si in Armata, din cauza lipsei femeilor. Daca cineva intretine relatii sexuale cu barbatii in aceste conditii nu inseamna ca este gay.

| nebunu_5532 a răspuns (pentru Werrich):

Nu, este doar homosexual!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, desigur că este adevărat.
"În orice celulă" evident este o exagerare, dar dacă e să fim realiști, da, este destul comun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ar fi ceva aşa incredibil.

| rapandula a răspuns:

Evident ca se intampla si situatii de genul insa nu este o regula generala a inchisorilor. Nu te gandi ca se intampla atat de des.

| google85 a răspuns:

Sper ca nu ai drum pe-acolo. oricum nu crede tot ce auzi, in unele cazuri da se intampla si de-astea, dar nu e o regula

| eddyEdddy a răspuns:

Depinde de puscarie, cu cine nimeresti si cum vorbestii laughing
ai putea vorbi cu Montana pe vlog el stie mai multe laughing)))