| Optimus7 a întrebat:

E adevarat ca tatal Selenei Gomez i-a dat Selenei un inel ca acesta sa isi tina prmisiunea ca va fi vrigina pana se insoara?

11 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Cam da... dar din cate stim deja se **** cu justin bibelou^^

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pana se marita poate.

| MMadalina a răspuns:

Selena se insoara?!:O:O...
Asta da stire de ultima ora laughing.

| Maria_7883 a răspuns:

Buna! Este foarte adevarat ca are unu,cum au foarte multe vedete de la Hollywood cum ar fi fratii Jonas, Demi Lovato, esc.Acesta se numeste inel de castitate si are diferite mesaje gravate pe el cu m-ar fi"Adevarata iubire asteapta" sau"puritate".El simbolizeaza juramantul persoanei ce il poseda ca va ramane virgina pana in momentul casatoriei.

| anonimaDeLa3 a răspuns:

Poate pana se maritalaughing
n`am mai auzit povestea asta.:S

| Agentulx a răspuns:

Eventual pna se marita...
Nu-mi pasa, traiti si voi in realitate. acest lucru nu va avantajeaza/dezavantajeaza cu nimic.

| PinguinuL a răspuns:

Selena gomez e cu bieber nu? laughing
nu e problema. oricum tot virgina ramane daca sta cu bieber laughing

| Niculescu007 a răspuns:

Da, foarte adevărat. Un inel de castitate şi scrie pe el: "True Love Waits" happy

| Alecsandra200 a răspuns:

Buna!

Nu cred ca e adevart! Am mai auzit aceasta poveste anul` trecut dar nu e adevarat si pana ce se maritaa se va intampla mult mai mult ea se invarte pe tot pamantul si...laughingtaicas`o nu poate sa mearga peste tot sa vada ce face fatas`alaughing)

| andy_3374 a răspuns:

Nu ie adevarat

| DyutZa_5556 a răspuns:

Se insoara sau se marita?laughing
nu e adevarat...sa***** cu JB si cine stie ci mai cati...