| beautiful a întrebat:

Care este hi5-ul adevarat al Selenei Gomez?

Răspuns Câştigător
| Ekkaterinna a răspuns:

Nu are hi5, dar cred ca are twitter.Eu cred ca asta e :
http://twitter.com/selenAgomeZ

122 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Categoric nu are hi5.hi5-ul e pentru oameni mai simplibig grin

| Ea12345 a răspuns:

@?! nu ai inteles ironia.Ma refeream ca noi avem hi5, vedetele internationale nu au cont pe astfel de site. oh go on

| LittleandLiars a răspuns:

Nu mai intreba Selena Gomez este din America iar noi din Romania pana ajunge Hi5-ul ei aici murim cu toti

Deci nu te mai gandi oh go on

| romanionu a răspuns:

Crezi ca are asa ceva?laughing
Probabil facebook dar sigur nu are hi5.

| matrixismyname a răspuns:

A declarat oficial ca nu are asa ceva, are twitter,facebook,myspace si youtube atat.

| alexandratudor15 a răspuns:

Nu are! are facebook, twitter, myspace, si youtube

| larysuk_2476 a răspuns:

Nu cred sa aiba intr-adevar un hi5, si chiar am vizualizat cateva dintre adresele date de voi, si nu stiu ce sa cred, deoarece hi5-ul lor e in lb romana nu vi se pare ciudat? O_o

| gabriela007 a răspuns:

Are twitter, o am ca prietena, si e verificatwinking

| shortcake a răspuns:

Cauta facebook sau twitter happy.
hi5 nu are sigur.

| ?! a răspuns:

Cu siguranta nu are hi5.
Poate twitter sau facebook.

@♀ ►♥lory1995♥◄ Oameni simpli raised eyebrows? De unde ai scos-o si pe asta oh go on? =]]].

| PatiPatrice a răspuns:

Nu are hi5, dar are deget.net: XDItsselenagomez. deget.net si id: oooselena@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://xcheery.hi5.com/!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sar pute nu stiu daca are hi5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook are sigur, sunt prietena cu ea pe facebook are si id-ul de mass acolo...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic... poate are, da'nu cred ca o sa ti-l dea tocmai tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seli_gome-love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selenuta_justin_beibe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi5 selena gomez143

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena_gomez_162010 si ii stiu si parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are dar e privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga tu crezi ca vedetele au hi5. Daca ar avea toata lumea ar umbla prin ele ce intrebare stupida. Iti dau un sfat gandeste asi apoi intreaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii am adevaratul hi5 al lui selena

este:http://xcheery.hi5.com/friend/p324481978--Selena+Gomez_Gomez--html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are, dar nul stiu exact.are cica o suta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu are hi5 ca america nu e ca tara asta, daca erati destepti toate site-urile care ziceati ca le are le-a facut niste kopkile, Deci care se va duce in america va sti, dar pana atunci?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are hi5 o am eu in lista lol lol lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are doua hi5-uri.
unul pentru fani si unul pentru apropiati. scrie pe google:selena gomez hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca are.multi fac hi5uri si pun poze cu Selena. dar sunt ''facaturi'' (sa zic asa)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este hi5-ul adevarat al Selenei Gomez