| anonim_4396 a întrebat:

E adevărat că un bărbat trebuie sa fie foarte atras de o femeie pentru a fi capabil să-i facă, cunilingus?
Dacă unele femei fac sex oral contra-cost (prostituate) sau doar pentru placerea partenerului, bărbații care fac asta, mai ales într-o aventură/relație extraconjugala, din propria lor inițiativă, înseamnă că sunt cu adevărat atrași de acea femeie?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat!
Sunt barbati care-si iubesc enorm sotiile, dar nu acepta sa le faca niciodata cunnilingus sau sa primeasca ei sex oral, fiindca considera acest tip de sex imoral, scrabos si nepotrivit.

Cei care o fac in relatii extraconjugale si aventuri o fac fiindca se simt datori sa ofere sex oral, asa cum ei pretind sa li se face sex oral. Multi o fac de placerea sexului, nu pentru ca ar fi atrasi, fiindca stim cu totii ca barabtii pot ave arelatii multiple cu diverse femei in acelasi timp.
Atractia este pur sexuala, fara sentimente si fara dragoste implicata.

17 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Barbatii fac oral doar femeilor de care sunt atrași pasional

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat!
Am intanit chair aici, pe forum, cativa indivizi care se ofereau sa faca cunnilingus la cine doreste, deci pe nevazute si nestiute, fara nici un fel de atractie, doar pur sex oral.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poate fi doar o fantezie, nu e neaparat sa fie cine stie ce atractie.

| dullcat a răspuns:

Nu prea are sens ce intrebi.Sexul oral e facut si de barbati, e destul sa arunci un ochi la filmele xxx.Iar prostituate, din nou, exista si barbati, chiar daca nu in Romania.

| Emma30555 a răspuns:

În principiu da, este normal, orice implica sex necesita o atracție dacă nu și sentimente. Și femeile fac sex oral doar acelora de care se simt atrase sau au sentimente profunde dar nu toate, la fel și în cazul lor, unii vad sexul oral ca pe o normalitate, altii fac sex oral doar cu persoanele de care se simt atrase în mod special, alții au impresia ca dacă fac sexul oral e mai puțin important, alții dimpotrivă fac sex normal cu ușurință dar nu și sex oral. Sunt tot felul de cazuri și mentalități. Sunt cazuri în care se prefera sexul oral ca să rămână virgine/virgini, ma refer la adolescenți sau f tineri și nu sunt pregătiți de sexul normal.

| LordCristobal a răspuns:

Da,e adevarat.

| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

Cunilingus! Ce-i aia?

| DorinaK a răspuns (pentru DeMicUnC?l?tor):

Lins pe si in pasarica.

| blackann a răspuns (pentru DeMicUnC?l?tor):

Adica sa-i dea limbi, bro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu de " atras ", dar SCARBOS cu siguranta e!
Sa nu mai spunem daca barbatul respectiv nu e vreun mare fan igena!

| Miruna333 a răspuns:

Nu este adevarat. Posibil ca unele persoane, femei/barbati pot alege sa faca asta. Asta nu inseamna ca un anumit sex face/nu face asta.

| DorinaK a răspuns:

Da eadevarat. Am doi tipi care-mi fac pe rand cunilingus.

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Ai gasit si tu -- la fel ca multi altii -- o,, teorema,, gresita. Cine ti-a spus ca aceasta regula se aplica tuturor? De ce oare iti place sa intrebi despre ceva care oricum nu o sa faci? Unii nu vedeti alte laturi ale unei relatii. Chiar numai pe sex se bazeaza o relatie de viitor?

| doctorandus a răspuns (pentru Voinescu_Catalin_):

Nu, o relatie nu se bazeaza doar pe sex, dar sexul facut prost distruge relatia. Exceptie: batranii.

Adica sexul devine important intr-o relatie doar daca este facut prost. Daca ambii sunt multumiti sexual, sexul nu e important.

| doctorandus a răspuns (pentru Voinescu_Catalin_):

Sexul e la fel ca banii: banii sunt importanti nu cand ii ai ci cand nu-i ai.

| Bobbi1234 a răspuns:

Acum depinde de fiecare. Cum crede aici. Poti sa faci si daca nu esti atras de ea.

| Magistratul a răspuns:

Fals,e vorba de placerea trupeasca si atat. Trebuie sa te atraga fizic sa vrei aa faci asta, sa stii ca e si "curata", asta pentru cei cu capul pe umeri.
Comparativ cu femeile, da, la barbati mai sunt cazuri care fac oral doar daca se simt destuo de atrasi de ea.