| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi se par fetele de vârsta mea(20) imature si nu simt o atracție fața de ele? Sunt mereu atras de femei cu câțiva ani mai in vârsta. Am tot vorbit cu tipe de vârsta mea, doar ca mai mereu ma orientez către tipe mai mari, mi se pare ciudat.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi sunt imature, cum ești și tu că nici tu nu te poți numi matur la vârsta asta.
Știu ce spui, de obicei tipele tinere sunt cu nasul pe sus, reci, arogante unele chiar și nesimțite și șirete. Acum câteva zile una incerca să mă provoace, s-a așezat direct cu fundul către mine. Ca după sa încerce să mă facă gelos pentru ca nu i-am oferit atenție, și alte rahaturi.
Iar asta nu e nimic, poți enumera o muuultime de chestii pentru care fetele de 20 de ani sunt imature.

Nu e nimic ciudat cu tine, chestia e că femeile mai in vârsta știu cum sa-ti între in gratii, pentru că au o experiență mai mare de viață, stiu cum sa se facă plăcute prin caracterul lor, nu numai cum arată.

| FantasyBoy a răspuns:

Fetele de 20 de ani nu sunt imature, nu e asta problema, nu sunt suficient de interesate sa aiba un boyfriend. Chestie de hormoni, intr-o etapa a vietii.

| Corazoncontento7 a răspuns:

Eu cred că treaba asta, e psihologică. Și pleacă din copilărie.

| DontCryLittleHeart a răspuns (pentru Corazoncontento7):

Crezi?

| Corazoncontento7 a răspuns (pentru DontCryLittleHeart):

Da. Și pe mine mă atrag bărbații mai maturi. Mă simt mai în siguranță cu ei.și sunt mai experimentați.din mai multe puncte de vedere