| BeBebuu a întrebat:

E adv cu daca faci sex cand esti pe stop ramai gravida?

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Teoretic, sunt sanse foarte mici sa nu ramai cand esti pe stop dar cum "foarte mic" nu inseamna 0, mai bine te protejezi! Sunt femei care raman insarcinate si luand pastile anticonceptionale...

5 răspunsuri:
| BeBebuu explică:

Ms la toti pentru raspunsurii :*
Daca as putea sa dua la toti funditse as dahee hee:*

| mihaelaanamaria22 a răspuns:

Din cate stiu eu da poti ramane si la menstruatie dar poti consulta un medic online pentru a te convinge; atatea contraziceri cred ca te_au derutat

| DeathIncarnate a răspuns:

Esti pe stop? hai sa-ti dau play

| finutza97 a răspuns:

Ba nu-i adv[-x cand faci sex pe stop este aproape imposibil SA RAMAI INSARCINATA acum depinde de organismul tau dar parerea mea e sa nu faci sex cand esti pe stop deoarece e fff scarbos:-&

| anonimus_5524 a răspuns:

E chiar invers!laughing cand esti pe stop nu ai cum sa ramai gravida nimic daca ai vrea! si nu este deloc adevarat ca exista posibilitati sa ramai ca nu existalaughinglaughing