| AndyAndrey35 a întrebat:

Eu sunt baiat, si stiu ca daca ma masturbez la penis, imi iese sperma, dar cand fetele se masturbeaza la vulva, ce iese? rolling on the floor

20 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Pepsi laughing

| OOOLEOOO a răspuns:

Un lichid de lubrifiere.

Practica cunnilingus unuei fete si vei afla cu propria limba laughing

| Woodenpints91 a răspuns:

Unt

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bine ca te masturbezi la penis si nu la nas ca iti ieseau mucii dupa aia. Invata anatomie si ai sa vezi ca nu e nevoie sa iasa nimica din piz.da (sorry pentru cuvant da suna mult mai bine decat vulva)

| WR104 a răspuns:

Lapte, doar au nevoie sa alapteze, corect?

| DarkBlood32 a răspuns:

Muci.

| Ella3133 a răspuns:

Prostia unora ieserolling on the floor)winking

| AndyAndrey35 explică:

rolling on the floor probabil lapte dar nu stiu ca iese si din pzd, credeam ca numa din sani laughing

| WR104 a răspuns (pentru AndyAndrey35):

Nicidecum, o poti intreba pe mami sa-ti confirme.
Succes!

| AndyAndrey35 explică:

De practicat nu am cu cine, dar voi incerca, numa sa nu fie naspeta laughing)))))))

| AndyAndrey35 explică:

Am aflat : nu iese nimic, am crezut ca a si ele o sperma ceva rolling on the floor dar las ca e bine, numa noi avem big grin

| food23 a răspuns:

Creierul tau.

| Prafdesteleinculori a răspuns:

Pai si noua ne iese ceva sa stii si noi intr-un fel ejaculam cand avem orgasmwinking. sper ca te.am ajutat funda?

| Bogdi_Bogdan_1990 a răspuns:

Ei. Taci ma acolo si mergi si te masturbeaza la penis, ca nu iese nimic happy

| AndyAndrey35 explică (pentru Bogdi_Bogdan_1990):

Lasa-ti, nu iese nimic, sau poate un fel de lichid, nu stiu, nu-s fata rolling on the floor

| SuperMarius1992 a răspuns:

Bada le iasa si lor la fete cand se termina un fel de secretie vaginala un lichid lipiciosbig grin

| AndyAndrey35 explică (pentru SuperMarius1992):

Ok mersi laughing

| AndyAndrey35 explică (pentru SuperMarius1992):

Si trebuie sa il lingem si noi?

| SuperMarius1992 a răspuns (pentru AndyAndrey35):

Dahee heedaca e nevoiehee hee