| anonim_4396 a întrebat:

E ceva mai greu. Eu sunt un baiat timid si mare de ani (daca vreti sa vb cu mine va rog mesaje privat). Prima mea relatie a fost un dezastru, nu caut aventuri, ci relatie serioasa, dar cred ca devin prea insistent cand vb o fata cu mine si o sperii si renunta, adica fac ceva si o indepartez. Cred ca asa s-a intamplat si cu fosta si in plus sunt virgin, dar ma framanta lucrul asta. As vrea, dar nu la curve ci cu cineva ca mine (fata sa fie sa nu se inteleaga altceva)...si care ma intelege. Nu vreau sa par disperat si nu-mi faceti propuneri indecente ca va refuz. Exista o solutie si pentru mine in rezolvarea acestei probleme? Va rog frumos sa-mi raspundeti sincer! multumesc! dau funda celui mai complet raspuns.

Si pentru detalii, inca o data, mesaje pe privat.

Răspuns Câştigător
| Alex_2905 a răspuns:

Uite ce sfat am eu pentru tinebig grin
Nu-i nici o problemawinking
Cauta-ti o fata care sa se potriveasca cu tine din toate punctele d vedere care sa arate si bine si incepe usor cu ea.
Alinto.zi ca e dulce.zi si tu ce crezi ca e frumos si ce crezi ca o mai indulceste
Incearca sa sustii relatia si mai tarziu ai sa vezi ca nu va fi nici o problemawinking
Si 1 sfat.Nu te baga la curvewinking
P.S nu stii in ce te bagi
Inca ceva daca fata nu vrea nu insista.las-o
Incearca sa ii pui mana pe fund si asa mai departe ai sa vezi ca daca te iubeste la un moment dat n-are cum sa refuze ai grija doar asta nu se intampla la 2-3 luniwinking
Bafta prietenewinking asta cu partea cu virginitatea
I-ar cu o relatie serioasa incearca ca fata sa fie perfecta pentru tinewinking inca ceva tine-o din scurtwinking ai sa vezi km treci de la una la altawinking pana o gasesti pe ce-a potrivita

De exemplu eu. big grin nu pot sta cu o fata mai mult de 1 saptamana 2. big grin dar acum cu actuala vreau sa stau mai mult ca ma iubeste si o iubescwinking
Ai grija d tine frate
Baftawinking

3 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Eugen? dc te grabesti? o sa ai suficient timp pentru asta sunt multe fete dar poate acea fata nu e pregatita cand vrei tu iesi cu ea sarutativa sa aveti o iubire pura de durata sa castige increderea in tine doar apoi poti s-o convingi pentru ceva,.sa iti castige treptat increderea sa realizeze ca nu esti un badaran si sa stii ca si prima impresie conteaza iti urez multa bafta

| bombolinna a răspuns:

Nu trebuie sa disperi. Probabil din cauza ca esti virgin si vrei neaparat sa iti incepi viata sexuala esti mult prea insistent. Ia`o mai incet si ai rabdare. O sa gasesti o fata care sa se potriveasca perfect cu tine. Si daca vezi indiferenta din partea unei fete nu mai insista pentru ca vei parea mult prea disperat.
Si nu e o solutie daca te duci la curve. Mai bine astepta. O sa vina si o zi in care o sa simti cu adevarat ca ai gasit fata potrivita si ea o sa simta ca esti baiatul pe care il vrea si atunci se va intampla. Dar daca nu ai rabdare nu o sa reusesti prea multe. Si nu te mai gandi ca esti virgin. Nu e capat de tara.mai intai sa gasesti tu persoana potrivita abia apoi sa-ti incepi si viata sexualawinking
Succes!:*

| schindlerww a răspuns:

Cand esti in preajma unei fete, nu exagera. Fii calm, fa-o sa rada, fa-o sa se simta in largul ei. Nu incerca s-o iei prea din scurt, pentru ca va fugi. Inca esti tanar, asa ca nu trebuie sa te stresezi cand vine vorba de virginitate. Unele fete considera frumos si gentil faptul ca o astepti pe cea perfecta pentru tine.
In timp, vei trece prin relatii si relatii si, intr-un final, o vei gasi pe Ea. Doar asteapta...
Iti urez multa bafta!
P.S.: Cum spuneam, asteapta. Uneori, rabdarea poate face minuni...