| anonim_4396 a întrebat:

E ceva mai greu. Eu sunt un baiat timid si mare de ani (daca vreti sa vb cu mine va rog mesaje privat). Prima mea relatie a fost un dezastru, nu caut aventuri, ci relatie serioasa, dar cred ca devin prea insistent cand vb o fata cu mine si o sperii si renunta, adica fac ceva si o indepartez. Cred ca asa s-a intamplat si cu fosta si in plus sunt virgin, dar ma framanta lucrul asta. As vrea, dar nu la curve ci cu cineva ca mine (fata sa fie sa nu se inteleaga altceva)...si care ma intelege. Nu vreau sa par disperat si nu-mi faceti propuneri indecente ca va refuz. Exista o solutie si pentru mine in rezolvarea acestei probleme? Va rog frumos sa-mi raspundeti sincer! multumesc! dau funda celui mai complet raspuns.
Si pentru detalii, inca o data, mesaje pe privat.

Răspuns Câştigător
| Nicku2011 a răspuns:

Dupa mine ar trebui sa nu fii asa serios mai intai s-o iei cu niste complimente, sa mergeti la un suc vorbiti despre voi si dupa ce o mai cuunosti o intrebi daca vrea sa fie iubita ta... dupa ceva timp ca dupa vreo 8-9 luni incearca s-o ceri in casatorie (asa cred eu