| Sfinnx a întrebat:

E ceva neinregula cu mine daaca simt tot timpu nevoia sa tin pe cineva in brate? Simt ca am tot timpul nevoie de afectiune, simt ca trebuie sa dau afectiune altora etcc.
M.am despartit recent poate asta e problema. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| alexandrey a răspuns:

Ai ceva depresie!

| neutrino a răspuns:

Mergi mai departe, dar cu alt baiat.

| SkyPilot a răspuns:

Este normal sa simti nevoia de afectiune. Toti o simtim, nimanui nu ii este bine singur/a. Treci mai intai peste despartire, nu intra in alta relatie doar ca sa o uiti pe precedenta. O relatie inceputa in acest fel nu va dura. Incearca sa indrepti afectiunea asupra familiei.

| RCristofor a răspuns:

Treci printr-o perioada depresiva și simți nevoie de afectiune. Încearcă sa te calmezi și redu consul de cofeina pentru a nu intra în depresie.