| Elena178 a întrebat:

Sunt noua pe TPU si mi-am facut contul deoarece am o. problema. Simt nevoia sa vorbesc cu cineva. Exista pe aici un baiat pana in 16 ani care a avut recent o despartire sau dificultati cu vreo fata? Vreau sa fac schimb de pareri si poate ma ajuta si pe mine cineva cu problema pe care o am ( si o va afla dupa ce vom vorbi ). Nu mai pot, chiar trebuie sa vorbesc cu cineva! Imi puteti lasa un mesaj aici sau pe privat. Multumesc :*

1 răspuns:
| alex150897 a răspuns:

Daca vrei e mailul meu but_mafy_A@yahoo.com chiar as vrea sa vorbesc si eu cu cineva despre astfel de lucruri ma cheama alex si am 15 ani