| AtashiNoBakaDesu a întrebat:

E ciudat ca sunt atrasa mai mult de asiatici si negri decat de albi?

14 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Rasisto! Huuu! laughing Glumesc, nu. Fiecare cu gusturile ei.

Răspuns utilizator avertizat
| zSchizophrenic a răspuns:

Nu! Important e sa-ti placa tie.

| Sweete a răspuns:

Nu.Deloc.Astea sunt gusturile tale.Nu esti singura care a atrasa mai mult de asiatici si negri decat de albi

| unarab40 a răspuns:

Daca vrei un arab s aici

| Azµre a răspuns:

Dacă te uiți la desene tâmpite cred și eu.

| h3r a răspuns:

laughing

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Fiecare are felul sau de a fi.
Te pup, pa pa! :*

| kteichd a răspuns:

Nu, e ceva normal fiecare are "fetish"-ul lui

| NnDWtf a răspuns:

Nu, e normal sa fii atrasa de asiatici, daca-ti place unul, iti plac toti, ca toti arata la fel.

| SebylVane1890 a răspuns:

Nu,normal ca nu e ciudatbig grin Cu faza cu asiaticii te mai inteleg, dar la negri...happyAstea sunt gusturile tale, nu se discuta. Daca asta iti place n-are de ce sa fie ciudat.Conteaza parerea ta, nu a altorabig grin

| Capriciu a răspuns:

Nu,fiecare are gusturile salesisa nu iti para ciudat ca tii mai mult asiatici si negrii, caci fiecare au gusturi si nu toti oamenii sunt la fel.Pa!

| teateutza a răspuns:

Fiecare are genul ei asa ca nu trebuie sa ti se pare ciudat, daca tu asa simti lasa-ti inima sa te conduca

| ClaraMaria09 a răspuns:

Dupa parerea mea, nu este deloc. Fiecare fata are propriul gen de barbati care o atrag. happy