| Andreiu68 a întrebat:

E diferit sexul vaginal de cel anal? Sunt baiat si pana la varsta de 20 de ani am avut parte numai de sex vaginal cu diferite fete si acum am ocazia si de cel anal. Vreau sa stiu daca e total diferit ca placere, sa fa fie stramt si alte chestii.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai e diferit daca manca fasole si tu i bagi gazele inapoi de unde ies, prin frectie poate cauza o explozie, de ce nu ai incercat cu iubita? pai anal e mai stramt logic dar asta duce la hemoroizi, omul este facut sa o faca vaginal

| mihai69 a răspuns:

Pe scurt - da.
Pe lung... vezi la ceilalți.winking

| Freya1 a răspuns:

Din perspectiva unei fete pot sa iti spun ca poate sa fie un pic mai dureros daca partenerul nu prea are experienta.
Din perspectiva unui baiat, din cate am inteles poate sa fie foarte placut si pentru ca este mai stramt, si pentru ca se poate ejacula acolo daca nu fac protejat fara griji.De ce trebuie sa se tine cont e igiena, lubrifierea foarte buna, si sa nu se faca exces pentru ca nu e bine pentru femeie.

| MihaiNicu23 a răspuns:

E ceva mai stramt si o poti reliza o penetrare mai profunda, doar ca trebuie sa folosesti prezervativul.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pentu inceput ar trebui sa rogi un prieten sa-ti umple propria-ti gaura; ca sa te bucuri mai apoi de placerea resimtita de partenera

| HazelEyes77 a răspuns:

Pana nu experimentezi n ai de unde sa stii cum e...

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Poti sa ii produci placere la nivel anal si vaginal. E mai greu cand vrei sa faci sex anal deoarece trebuie foarte mult lubrifiant. Poate sa aiba orgasm daca faci sex anal cu ea numai sa fii tandru si sa stimulezi vaginul.