| anonim_4396 a întrebat:

Care din cele doua le ofera o placere mai mare fetelor sexul vaginal sau sexul anal?

Răspuns Câştigător
| ShowTim3 a răspuns:

Sexul oral, anal, vaginal, nazal,"urechial". Adica cu cat mai multe gauri astupate cu atat placere e mai mare

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dyyva a răspuns:

Vaginal e cel mai placut. sexul anal e dureros si nu cred ca-i place foarte mult la vreo fata

| SexGirl1921 a răspuns:

La mine sexul vaginal...il ador :X

| Feliciann a răspuns:

Ambele doar ca fetele nu vor sa faca anal dar poate ca analul este mai placut decat vaginalul cum i zici tu

| tauretee a răspuns:

Hmmm nu stiu ambele happydar cel vaginal este mai normallaughing

| Kennysa a răspuns:

Am auzit ca se*ul anal este foarte dureros, dar se*ul vaginal e mai placut.

| kangolitaa a răspuns:

Sexul vaginal, sexul anal e dureros dar nu am incercat niciodta dar imi dau cu parerea