| bomboanaatomica a întrebat:

E grav daca unei fete ii place sa se uite la filme porno cu gay? o excita.

10 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ce îţi pare atât de genial la 2 bărbaţi care îşi pun fundul la bătaie?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu e grav, doar mintea ta e prea ingusta ca sa priceapa anumite lucruri

| RAY a răspuns:

Asa cum pe noi ne excita filmele cu lesby e normal sa se intample si invers, e perfect normal

| corbulalbrosu a răspuns:

De ce ar fi grav sau nociv? Din orice putem invata cate ceva.Trebuie sa judecam rational si logic. Este logic sa te exciti urmarind astfel de filme.

| LoveSleep a răspuns:

E extrem de grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal. Si noua baietilor ne place sa ne uitam la filme cu fete lesbi.

Răspuns utilizator avertizat
| emmaemilia a răspuns:

Nu, deloc, fiecare cu placerile lui. nu te speria degeaba e perfect normal. asa cum baietii se uita la filme cu lesby asa si fetele se pot uita la fime cu gay

| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Nu este grav. Daca esti fata si te uiti la barbati nu la femei e bine.

| bella2332 a răspuns:

Eu sunt de parere ca aceste filme nu-si au rostul. mai ales pentru fete