| Dearscorpion a întrebat:

E importanta epilarea in zona intima? Cum credeti are vreo semnificatie?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Depinde de fiecare fată. Unele preferă să facă asta în mod obişnuit, altele doar ocazional. Însă pot să îţi spun că este necesară atunci când eşti, de exemplu, în costum de baie la mare sau când întreţii relaţii sexuale.

3 răspunsuri:
| gicuu1997 a răspuns:

Daca faci sex e ca si obligatoriu sa te epilezi, iti dai seama, e incomod asa, si te irita...

| ionutmystic a răspuns:

Eu, fiind baiet, paduri cutreieram... scuze, m-am lasat dus de val...
Da, din moment ce eu nu pot sa stau neepilat "down there" consider ca si o fata ar trebui sa faca la fel. E si igienic, nu o asculta pe Laura Andresan. laughing

| WholeWorld a răspuns:

Daca ai un prieten nici nu se pune problema sa nu te epilezi.
Daca nu vrei ca prietenu tau sa zica :MaMA ce Padure... laughing