| SnakeTheChaos a întrebat:

E in regula daca o urasc pe fosta iubita?
Povestea noastra este asa :
Noi jucam amandoi metin2GX ( eram casatoriti) si eram cei mai buni prieteni in realitate. Ne cunosteam foarte bine si vorbeam despre orice impreuna. La un moment dat ne-am lasat amandoi de joc si am fost prieteni buni in continuare.
La un moment dat ea m-a intrebat daca vreau sa fiu iubitul ei...
Eu am spus ca "da".
In continuare a mers bine cam o luna. Atunci incepuse cu petardele si asa... si ieseam mult in oras si nu ne-am vazut 3 zile si ea m-a inselat!
Si nici macar nu a avut tupeul sa imi spuna in fata, am aflat de la un prieten de al ei, care inca e foarte bun prieten cu mine si ma ajuta la nevoie.
Ea e genul dur si rau dar cand vorbea cu mine era blanda si buna.
Si asa cand i-am spus a inceput sa planga si mi-a zis, te implor iarta-ma!
Si am iertat-o fara ezitare.
Dupa acea totul a mers bine in continuare cand intr-o seara am mers la ea si ea se comporta de parca nu o interesa catusi de putin de mine.
si in seara aia m-am despartit de ea!
Si chiar daca eu ma despartisem de ea eu cred ca sufeream mai mult!
Dupa acea doar injuraturi si dinalea ea si-a scos latura rea la suprfata atunci! si acel prieten al ei care ma ajutase vorbea cu ea despre mine iar ea spunea ca nu i-a pasat catusi de putin putin de mine si ca ma tinea de prost! Eu ce sa cred? Imi spuneti va Rog? Ce sa fac? Sunt disperat!

Răspuns Câştigător
| MonterDoc a răspuns:

Frate.Las'o nu ai nevoie de ea.
Deja te'ai gandit prea mult la ea scriindune noua.
Cel mai bine e sa nu te mai intereseze ce face ea.
Incearca sa nici nu iesi cu altcineva prea curand pentru ca exista riscul de ati aminti de ea.
Incearca sa ieshi cu baietii pe afara(asa cu "gashca")
winking mult succesc.

3 răspunsuri:
| Jαne a răspuns:

Ba uite citatul unu faimos primar http://1.bp.blogspot.com/......e-laba.jpg : Du-te si fa-ti o laba.

| sw33tLilleVampire a răspuns:

E o prefacuta da nu trebuie sa o urasti toate fetele sunt asa:X:Xfunda?

| ClauClaudia_5678 a răspuns:

Pai.ai spus tu ca ea e mai dura asa de fel nu? poate ca tine la tine si face asa sa nu fie ea invinsa de dragostea unui baiat(sa zic asa)...tu las-o in pace adica cateva zile o saptamana 2 3 nu o mai cauta fa-te indiferent ea o sa te caute si atunci porti si tu o conversatie serioasa cu ea si vezi ce e de facut. nu-ti spun ca nu e de tine si din astea ca stiu ca suferi, stiu cum te simtit, tu fa-te indiferent si o sa te caute ea cu siguranta si atunci vezi ce gandeste si daca e sa va impacati pui si tu conditii sa vezi ce zice si daca vrea sa se schimbe pentrut tine... sper ca te-am ajutat