| samsungPL a întrebat:

E nașpa sa fii îndrăgostit sau fara?! Măcar nu am vorbit deloc cu o fata si nici nu sunt îndrăgostit de 3 luni. Si ce semnifica asta eu sunt? Sunt ce? Nu-i pasă de mine?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iubirea e o nevoie umana sociala, e foarte bine sa ai parte de iubire asa e Facebook sa ai o viata sociala, daca fata nu e atrasa de tine asta e

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Foarte bine nu Facebook

| samsungPL explică (pentru RAY):

Pai m.am dezactivat Facebook tot 3 luni

| Lola203 a răspuns:

Sper ca motivul pentru care scrii in halul asta este faptul ca nu esti roman, altfel chiar ar trebui sa-ti fie rusine. Daca asa le scrii si fetelor, nu o sa iasa in veci cu tine si ramai si virgin. Spor la invatat!

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

Mai e timp, asta daca nu ai cumva 35 de ani si virgin, altfel sa stii ca nu mai ai timp.