| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca dupa ce am fost dezvirginata sa imi mai curga sange de acolo si fara sa fac nimic, cateva zile?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate este o coincidenta cu ciclul menstrual.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, dezvirginarea NU nu provoaca hermoragii si nici nu declanseaza menstruatie!
Este posibil o concidenta sa fii venit ciclul mnestrual a doua zi dupa dezvirginare, dar in nici un caz nu este generata de deflorarea de la sex!

Useri demai sus nu au habar, fiindca unul este barbat, iar celalalta este o fetita care este inca virgina si nu are habar si nici experinta sexuala.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Andreea_Deea_1999_quMo a răspuns:

Da este. Dezvirginirea iti poate provoca menstruatie.