| Panda20 a întrebat:

Mastrubarea poate duce la dezvirginare? Adica eu stiam ca trebuie sa curga sange atunci cand esti dezvirginata.

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Nu masturbarea nu duce la dezvirginare, aceea membrana ''himenul '' nu reprezinta virginitatea, tu încă ramai virgina chiar dacă iți curge sânge. Virgina ești pana la primul contact sexual. Mult succes big grin

| Fataftft a răspuns (pentru Laurentiu_4547):

Ok deci inca sunt virgina :-D

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Da poate duce la dezvirginare, uneori chiar si cu degetul nu e musai nevoie sa folosesti ceva mai gros, depinde de fizionomia fiecarei fete. Unii specialisti spun ca exista cazuri rare in care nu curge sange dar mie unuia mi-e greu sa cred ca nu curge macar cateva picaturi.

| banell a răspuns:

Da duce la dezvirginare doar k cu adevarat dezvirginata vei fi cand ai prinu contact sexual.
ps nu trebuie neaparat sa curga sange

| Dragos20 a răspuns:

Nu e musai sa curga sange

| 4You123 a răspuns:

Nu stiu ce esti dar iti zic ce se intampla si la masculin si la feminin:
Mascul- Nu te poti dezvirgina din masturgare doar din sex
Femela- daca iti bagi degetele in vagin te poti dezvirgina deoarece iti rupi himenul( si nu e nimic grav iti curge doar putin sange)

| Cristtinna95 a răspuns:

Nu curge neaparat sange. Depinde de la o persoana la alta.