| Alessia31nm a întrebat:

Buna, e normal ca după 4 zile de dezvirginare sa îmi curgă sânge?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este normal. Se poate sa-ti curga sange si dupa 2-3 penetrari pana ce himenul se rupe definitiv.

| Alessia31nm explică (pentru Violleta2022):

Va Multumesc din suflet❤️

| dullcat a răspuns:

Intrebarea se repeta. Daca ai crezut ca nu s-a postat de prima data, de citit:

08. Am postat o întrebare, dar nu a apărut pe site. Ce se întâmplă?
Dacă întrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a apărut încă, nu-ţi face griji, aceasta va figura pe site în cateva momente, adică atunci când pagina va fi reactualizată. Întrebările postate de utilizatorii noi vor fi iniţial vizibile numai autorilor lor şi utilizatorilor logaţi. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logaţi, fără a fi raportate. Dacă întrebarea cumulează minimum două raportări, ea va fi respinsă de pe site şi va ajunge în atenţia administratorului site-ului. - https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal.

| Xpressurself a răspuns:

Dacă e doar puțin da pentru a e o rana și are nevoie de timp să se vindece. Fa o pauza de sex pana se vindeca complet. Poate dura pana la 2 săptămâni. Depinde și se tine dacă lași zona în pace sa se regenereze. Oricum nu te costa nimic sa faci o vizita la medicul tău sa vadă despre ce e vorba concret.