| anonimă1696 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor, de un sfat, un raspuns. Vreau sa imi incep viata sexuala cu iubitul meu.Sunt destul de bine informata, cu exceptia unui mic detaliu.In timpul actului propriu-zis, in mod normal ar trebui sa sangerez.Ce se intampla in timpul acesta? Adica, el se "pateaza"? Se opreste? Sau exista un interval de timp, intre ruperea himenului si sangerare, astfel incat sa evit sa il 'murdaresc' si pe el, sa ma patez si eu? Multumesc, si fara replici/glume idioate, nu toti ne nastem invatati:p

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Aici depinde de persoană, acum tu poți sângera în draci sau poți scoate doar o picătură de sânge, depinde de persoană. Oricum ar fi, trebuie să fiți pregătiți cu un prosopel ceva. Sângerarea se va opri rapid în jur de 1-2 minute. Dar cum spuneam depinde de persoană!

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu iti face astfel de probleme, acea patare de care vorbesti nu o sa-l deranjeze, va spalati..si gata, nu-i ceva nemaivazut! succes!

| Shad0wiv a răspuns:

Eu zic mai bine sa incepi sex Anal inainte sa te dezvirginezi ajuta big grin

| Turcu_Razvy_1994 a răspuns:

Nu exista nici un interval de timp, dupa ruperea himenului, sangerarea se opreste in aproximativ 1 minut` acum depinde si de persoana. dupa grupa de sange... de patat va patati` aman2. deci ar trebui sa fi prietena cu prosoape umede` tongue funda?tongue