| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca iubitul meu la cearta sa-mi reproseze ca am sanii inegali si ca-i provoc greata?

29 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

În primul rând sânii nu sunt egali, și asta la modul general.
In ceea ce privește partea în care corpul tău îi provoaca greață...
este de-a dreptul strigător la cer.
Dacă îi este într-adevăr greață, ce îl reține alături de tine?
Faptul că s-a obișnuit să facă pe cocoșul pentru că tu îi permiți asta.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Asta e o gluma? Daca e pe bune intrebarea, atunci imi pare rau pentru tine dar stai cu un nesimtit care nu are respect pentru tine. Ce mai cauti langa el daca te jigneste?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce om nenorocit

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ce varsta ai?

| RAY a răspuns:

Cum poti sta cu un asemenea specimen

| Violleta2022 a răspuns:

Este posibil daca este un mitocan, fiindca unul care te iubeste, nu ti-ar reprosa asa ceva.
Spune-i si tu ca are puta foarte mica si de aceea nu te mai atrage.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu mai arăți sânii. Nu merită animalul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ala nu e iubit.

| Drimmero a răspuns:

Exista 2 variante: ori ai sanii inegali iar el e mai direct si cand l-ai suparat a zis-o pe fata, ori e invidios ca ii vrea si el asa/

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Auzi, cică s-a enervat și bam, a dat-o direct laughing Hahahahh drimmero i love you

| Celcestietot a răspuns:

Nu este moral asa ceva.

| Sofer a răspuns:

Îți spune pe fața la cearta ce nu ii place la tine.

| cristimihailov a răspuns:

E normal cand vrea sa va despartiti.

E anormal sa il ierti si sa mergi mai departe cu el.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca ii provoci greata lasa-l. La nervi omul spune sa vrea ceea ce gandeste si nu spune in mod obisnuit. Poate fi si o sicana. Cand nu-ti place de cineva ii gasesti repede toate cusururile.

| peperonies a răspuns:

Nu e normal sa scoti in evidenta lucruri pe care oamenii nu le pot schimba. Cum se asteapta sa rezolvi situatia ca ai sanii inegali sa il intrebi.

| Dalmore a răspuns:

Toate femeile au sânii inegali, întreabă-l dacă-i gay.

Nu, nu e normal. Eu l-aș numi ''fostul iubit'' în locul tău.

| Dalmore a răspuns:

''Da, e normal să încerce să te rănească sa vada, data tu ramai în continuare cu el înseamnă daca îl iubești cu adevărat. Daca pleci, ei bine, nu l-ai iubit niciodata.''

Cel mai retardat comentariu de săptămâna asta, felicitări!

Un om care te iubește nu o să încerce niciodată să te rănească, în primul rând.

| Ofiintă a răspuns (pentru Dalmore):

Sună a manipulare ieftină.

| Endoryus a răspuns:

A fost virgin pana la 30 de ani? Ca altfel nu imi explic nivelul de prostie. Doar unul de genul nu are habar de asa ceva. Si nu, nu e normal. Chiar e cretin rau tipul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e normal să încerce să te rănească sa vada, data tu ramai în continuare cu el înseamnă daca îl iubești cu adevărat.
Daca pleci, ei bine, nu l-ai iubit niciodata. Și ar fi bine să te linistesti în brațe la altii.

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

În urma argumentelor tale, cred cu tărie faptul că îți meriți postura de celibatar.
Observ că deții o mentalitate de tip nonsens.
Un bărbat care își jignește partenera Nu merită iubit.

| anonim_4396 explică (pentru Ofiintă):

Da, mersi de sfat, apreciez. Sunt oarecum de acord cu tine.
Incercam să mă pun in mintea unuia de genul, daca am răspuns așa nu înseamnă că am un hobby sa jignesc. Sunt obișnuit să dau impresii neplăcute, mai ales în lumea virtuala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| GirlOnline81 a răspuns:

Normal ar fi ca iubitul sa primească un șut in fund. Dar așa... pe bune și fără mișto, cum ar veni.

| Robert2526 a răspuns:

Cum naiba sa fie normal asa ceva? laughing

| Octavian81 a răspuns:

Spune-i si tu lui ca are testicolele inegale ca marime si ca ti-e sila de penisul lui. Dar asa, in limbaj neaos, nu academic!

| cristian200313 a răspuns:

Hmm... Se pare ca stai cu un nesimtit care nici macar nu are onoare, si respect pentru tine.
Eu zic totusi sa il lasi in pace.

| thereisnothingleft a răspuns:

Nu,daca te-ar iubi cu adevarat, n-ar tine cont de aspectele astea.

| Mmcosmin a răspuns:

Daca afirmatia lui este o jignire pentru tine, asta inseamna ca, de fapt, conflictul este unul vechi care mocneste si de fapt acum a erupt. Asimetria nu este o jignire, este normala, probabil tonul si contextul par ca te mahnesc. Atunci, daca asa este, e simplu. Si daca ai fi perfect simetrica maine, tot nu s-ar dezamorsa tensiunile dintre voi, deci cred ca oricat ai vrea sa negi, nu ai pentru ce face compromisuri.