| elinord a întrebat:

E normal ca la 11 ani sa am clitorisul ca al unei femei de 25-30 din cauza masurbarii... Prietenei mele de 11 cu care imi satisfac placerile il are mai mic. Stiu ca in alte intrebari am zis ca am 14 ani dar am 11

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea clitorisului nu depinde "DELOC" de varsta femeii, fiindca marimea este genetica exact ca si marimea penisului in cazul baietilor. De asemenea practicarea masturbarii nu va avea ca efect modificarea formei sau al aspectului clitorisului. Din acest motiv poti fi linistita. Sanatate!

7 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Wtf, este intrebare sau anunt?

| Violleta2022 a răspuns:

Intr-adevar corbulalbrosu are dreptate, in tot ce ti-a explicat mai sus.

| mihai69 a răspuns:

Da' de unde știi cum are o femeie matură clitorisul?!? Ai văzut mai multe?

| elinord explică (pentru mihai69):

Da

| AnonymGirl2017 a răspuns (pentru elinord):

Te-ai uitat la filme xxx de stii tu cum arata? Acum fara rusine! Si da... Clitorisul tau este probabil foarte mare de fel! Nu are lagatura cu masturbarea.

| RoxanaRamona96 a răspuns:

Eu ma masturbez de la 10 ani si am clitorisul normal adica nu incat sa ma panichez in vreun sens. deci poti sa te mangai cat vrei tu :*

| Razvi20000 a răspuns:

Este normal deoarece fetele au clitorisurile diferite, de exemplu eu am 13 ani și penisul meu este cat al unui adult(ma masturbez) și ma mandresc cu asta