| DrSex_2180 a întrebat:

BunahappyAm gasit o conversatie pe mess, de pe idul prietenei mele, in care ea i se plangea prietenei ei cele mai bune, cum ca as avea p*** prea mica si nu o satisfac. Sunt destul de socat, ce credeti ca ar trebui sa fac, ce sa-i spun?

Răspuns Câştigător
| TonyMotola a răspuns:

Pentru fete niciodata nu e nimic indeajuns...
Iar in general un penis are o lungime de 19 - 21 cm

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ce sa faci nimic intrebao daca vrea sa mai fie cu tine daca nu nuhappy asta e.

| Daysukki a răspuns:

In primul rand : laughing si-n al doilea : masturbeazate omule! mareste-o. daaaaa"

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Pai in primul rand ai fost cam nesimtit ca ai intrat pe id-ul de mess si ai citit chiar si arhiva sa.
Gandeste-te daca ii spui ceva in legatura cu asta ea isi va da seama ca iai incalcat intimitatea. sau cam asa cevatongue nu cred ca tie ti-ar conveni sa iti intr pe id-ul de mess si sa citeasca ce vb u cu alti tongue
Si in legatura cu intrebarea ta incearca sa ai o discutie cu ea depre asta si nu intra directi in discutie cu subiectul asta ca isi va da seama ia-o usor.
de ex intreab-o daca ii displace ceva la tine si daca spune nu intreaba daca e sigura de rspunsul sau tongue

Numai bine

| Anku112 a răspuns:

Poi depinde happy daca u crezi ca nu o ai mica inseamna ca ea nu se multumeste cu ceea ce are happy nu te ingrijora ...pentru ca...nu e nici prima nici ultima care zice asa despre pr ei happy

| nebunu_5532 a răspuns:

In primul rind schimba-ti nickname-ul din DrSex in altceva. Spre exemplu ai putea sa iti spui Drlittledick sau MareleDoctor NesatisfacatorPentruFemei. In al doilea rind esti ca un fel de curva! Sti tu de ce...