| IGPI a întrebat:

E normal ca la 12 ani sa nu ai penisul decalotat? Penisul meu nu e decalotat si il decalotez cateodata manual dar revine la forma s-a initiala in scurt timp tinand cont ca ma dezvolt destul de repede si cum am aflat din alta intrebare am penisul de o marime normala pentru varsta mea, cand e in starea initiala si il decalotez nu ma doare, dar cand e in erectie si fac asta ma doare putin. Oare am ceva boala? Se va rezolva? La ce fel de doctor ar trebui sa merg? Va rog sa raspundeti la toate intrebarile.

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este neaparat nevoie de doctor. Incearca si decaloteaza-l, zilnic, de cateva ori si vei vedea ca totul va fi ok.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pana aproape de 14 ani cand vei ajunge la pubertate vei observa ca se va decalota mult mai usor daca faci mai des exercitii de decalotare.

| SkandallKamataru a răspuns:

Ba tu esti normal la cap? Tu macar vezi ce intrebare ai pus? Sunteti batuti in cap rau de tot.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Ce-a spus așa de rău?

| IGPI explică (pentru SkandallKamataru):

Pai bravo ca tu esti super inteligent. Nu inteleg ce am zis asa de rau.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru IGPI):

Nu intelegi ce ai spus rau? E logic in pana mea ca daca o belesti o sa revina la forma initiala, tu vrei sa stai cu ea belita in pantaloni toata ziua?

| IGPI explică (pentru SkandallKamataru):

Pai la altii am vazut ca au decalotat in permanenta

| SB_Sebi_1998 a răspuns:

Sifylys