| Anonimu161997 a întrebat:

E normal ca la 16 ani sa am lungimea penisului de 10-11 cm in erectie, Adica mie misa pare putin (scuze de intrebare)

10 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Nu conteaza daca tie"tisa"pare putin! Ei sa-i convina! Bafta

| AlexanderAdrian a răspuns:

Stii ca ma intreb de muuulte multe ori cum dracu fac chinezii si japonezii cu penisurile lor mici sa se inmulteasca in halul in care s-au inmultit, ba chiar sa inventeze si kamasutra si alte minuni din astea ca tantra si alte bazaconii iar noi sa ne preocupam de penisuri de 10 - 11 cm.

Din cate stiu 10 cm e suficient pentru o penetrare buna insa ar cam trebui ca ambii parteneri sa fie slabi/atletici.

E posibil sa mai creasca, e posibil sa nu mai creasca deloc fiindca ai deja 16 ani iar cresterea asta nu se desfasoara la fel la toata lumea. Sunt baieti care de pe la 14 ani au un penis de 18 cm, altii care sunt inca in crestere, altora nu le mai creste deloc samd.

In ciuda balivernelor spuse de lume, n-o sa-ti creasca nici daca faci sport, nici daca faci "sport" singur sau in doi, o sa mai creasca doar daca ai asta scris in gene si cu o alimentatie potrivita varstei de crestere.

| Emilian65 a răspuns:

Odata cu invatarea si scrierea corecta in limba romana, iti va creste si penisul la cote normale.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Emilian65):

Nu de alta dar in pat printre integrale si ecuatii de gradul doi, o s-o f... cu dex-u.

| h3r a răspuns:

Dacă asta e părerea ta, noi suntem de acord cu tine, te susținem.

| Danysan a răspuns:

O sa iti mai ia ceva timp sa realziezi ca o sa iti mai creasca -stiu ca e greu dar se mai intampla la unii-oricum o sa mai pui cativa cm pana la 20 de ani si ceva asa ca stai lin!

| Mihaela1964 a răspuns:

O sa creasca odata cu tine si odata cu sportul pe care-l vei practica cu ea, nu-ti face atatea griji, va fi ok.

| Vi003 a răspuns:

Si ce-ai vrea, sa suni cu ea la usa de la intrare? Vezi-ti de-ale tale si lasa fermoarul inchis!

| BlueFire1 a răspuns:

Salut sincer sa fiu cu tine da e mica ai nevoie de minim 14 cm sa reusesti sa satisfaci o femeie

| Walking_DeadMan_1996 a răspuns:

E destul de mica... udo si tu la radacina