| SomesanSorin a întrebat:

E normal ca o fata si un baiat (el 15, ea 14) sa doarma impreuna, daca nu fac nimic?

34 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da, majoritatea celor de pe TPU spun ca e ok si eu spun ca e ok, dar parintii ce vor spune? laughing)) Pentru ei sigur nu e ok, numai daca te castreaza

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Si in plus iti taie si degetele si limba

| DeeaMarry a răspuns:

Mi-e greu sa cred ca nu o sa se intample nimic. Tocmai de aceea nu mi se pare normal sa doarma impreuna.

| Aasdfghj a răspuns:

Da, e normal. Atata timp cat nu o dati in altele e ok.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E ok fratewinking dar nu strica daca ati sta imbratisati blushing

| SomesanSorin explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Asta nu se pune happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru SomesanSorin):

E nu, hai lasa-ma nu zi ca veti dormi cu curu unu la altul happy si nu am spus in sensul pervers, e ceva placut

| Liviu a răspuns:

Puneti o tigaie intre voi laughing aia mai batrani stiu vorba rolling on the floor hahahaha, ce mai se amuzau ai mei teribil cu vorba asta. Acum fara gluma, e mult pana te trezesti cu 'dansa' in 'transa' happy

| RAY a răspuns:

Da cum sa nu, e perfect normal eu dormeam cu toate fetele nu faceam nimic de frica ca ma alegeam cu un infart miocardic pana dimineata

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca pot dormi impreuna daca sunt constienti ca somnul din timpul noptii este necesar, precum si faptul ca noaptea efectiv se doarme.

| neutrino a răspuns:

Nu, pentru ca sigur vor face!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal. Daca se iubesc cu adevarat este posibil sa doarma impreuna fara sa faca nimic.

| Jolenne a răspuns (pentru Emilian65):

Iubire la 15 ani? Să fim serioși... Păi atunci eu zic să-i lăsăm să doarmă împreună de pe la 12 ani, că până la urmă sigur se iubesc și nu mai contează altceva, nu?!

| SomesanSorin explică (pentru Jolenne):

Eu nu cred ca m-am rastit sau rezolvat cand am pus intrebarea.

| Jolenne a răspuns (pentru SomesanSorin):

Cred că era revoltat*, nu rezolvat. Nici eu nu m-am răstit și îmi pare rău dacă așa ți s-a părut. Pur și simplu eu văd problema altfel și îmi pare rău dacă nu este aceeași viziune, ca și a ta. Ai cerut o părere, iar eu ți-am răspuns! happy O seară frumoasă!

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu prea Hormonii joaca liber la acea varsta, mai ales in timpul noptii!

| SkyPilot a răspuns:

Este normal, dar riscati sa ajungeti sa faceti happy Daca amandoi sunteti hotarati ca vreti sa nu se intample nimic, limitati cat mai mult atingerile.

| SomesanSorin explică (pentru SkyPilot):

Nu facem. suntem constienti de ce o sa patim...si nu e genul de fata care sa o faca de pe acum.

| SkyPilot a răspuns (pentru SomesanSorin):

Sorine, eu am trecut prin asta. Ea avea 14 si jumatate, eu 16. La inceput si noi spuneam tot ca voi. In momentul in care ea a hotarat ca vrea, a fost imposibil de rezistat. Dormeam impreuna din doua in doua zile. A hotarat ca vrea dupa mai putin de 3 luni, si nu am rezistat nici o luna oricat stiam ca riscam foarte mult.

| Dariusuu a răspuns:

Este destul de ok dacă nu săriţi unul pe altul după câteva atingeri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. să fiți cuminți copii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok, dar să nu faceți prostii.

| anonimguy3 a răspuns:

Stai n-am inteles un lucru: cine la cine doarme acasa, sau sunteti in tabara?

Si da frate e normal, mai nou daca o fata si un baiat dorm impreuna trebuie sa faca si ceva ''friky-friky''?

| RedheadOnTheRun a răspuns:

De ce nu ar fi normal?straight face
Mai ales ca nu fac nimic...pervers.

| justadream94 a răspuns:

Da..totusi aveti 14-15 ani.

| Rainmaker a răspuns:

Salut Sorin!
Daca unul singur dintre cei doi se gandeste la aceasta intrebare, atunci cu siguranta nu va mai putea sa doarma.Cand aveam 15 ani cred ca m-i se parea normal.Acum vad lucrurile putin mai altfel.Si in alta ordine de idei, ce-ar putea sa faca daca "dorm" amandoi? Eventual sa sforaie sau sa viseze.

| Mary012 a răspuns:

E ok

| Jolenne a răspuns:

La vârsta asta nu mi se pare deloc normal, sunteți niște copii. Plus că se poate ajunge la altceva, chiar dacă voi negați tare și răspicat că sunteți cuminți... Hai să fim serioși, la vârsta voastră nu aveți destulă educație în acest "domeniu".
Și de curiozitate, părinții voștri sunt de acord?

| SomesanSorin explică (pentru Jolenne):

Am discutat doar cu ea despre acest lucru, iar daca parintii nostri nu o sa fie de acord, asta e. nu sa le dam in cap. nu o sa fie si gata.

| Jolenne a răspuns (pentru SomesanSorin):

Interesant! Păi eu vă recomand să vorbiți cu părinții voștri și să vedeți ce răspuns primiți. Oricum, ideea este că trebuie să realizați că nu este tocmai normal acest lucru. Adică la 14-15 ani trebuie să aveți alte îndeletniciri specifice vârstei voastre... Bine, voi faceți ce vreți, până la urmă este vorba de viitorul vostru. happy

| anonimaaa01 a răspuns:

Da,nu vad unde ar fi problema atata timp cat nu se ajunge mai departe.

| starall a răspuns:

Da este normal, de ce nu ar fi.

| αλεχανδρα a răspuns:

Pana la urma o sa se ajunga sa faca ceva.e inevitabil. Poate nu in primele nopti.