| Ioana300 a întrebat:

De la ce varsta considerati ca este normal ca o fata sa fie impreuna cu un baiat?

Răspuns Câştigător
| SetYourselfFree a răspuns:

Atunci când întâlneşti pe cineva la care ţii, la care te gândeşti ultima oară înainte să adormi şi cu care doreşti să îţi petreci restul zilelor.atunci cred că este vârsta potrivită, vârstă care variază de la om la om.

3 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Nu exista o anumita varsta pentru asta, esti impreuna cu un baiat cand simti ca ai gasit persoana potrivita, cu care te asemeni din numeroase puncte de vedere.Nu stiu in ce masura poti spune ca o relatie intre pusti de 13-14 ani este una serioasa, dar probabil dupa 16 ani deja partenerii sunt destul de maturi si pot avea o relatie draguta, de durata, nu una de cateva saptamani.

| RareşTPUro a răspuns:

De la 16-17 ani in sus consider ca se poate numi o relatie.

| MskDesign a răspuns:

De la 16 cred ca este recomandat.