| akten a întrebat:

E normal ca prima luna dupa nastere sa-ti vina menstruatia si a doua luna nu..cu toate ca ma protejez si sunt sigura ca nu sunt insarcinata ajutati-ma

1 răspuns:
| Aвαzαgσяαтн a răspuns:

Sunt momente după naștere, în care corpul deprinde anumite stări! Nu este ceva grav! Așa a pățit o prietenă ( AMICA ) de a mea după naștere, i-a venit prima lună și după vreo 3 luni nu i-a venit! Dar ducându-se la doctor, a constatat că avea o răceală mai gravă! Deci nu te speria! Poate persista chestia asta!

Sper că ți-am fost de folos și succes happy