| DragoshelMititel a întrebat:

E normal ca un baiat care e indragostit de o fata si care nu s-a mai vazut sau sa fi vorbit de mult cu ea sa planga?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zice că băieții nu plâng. Dar plâng și ei, ca tot omul, "când nu-i vede nimenea".
Da, îi e dor de ea și îi e frica să nu îl înșele/părăsească, o vrea aproape, să petreacă niște clipe împreună...

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce sa nu fie normal?
Incarcatura lui emotionala poate sa fie enorma,poate a asteptat luni de zile cu sufletul tremurand sa auda vocea fetei, macar o clipa!
Orice face un om indragostit, poate fi explicat si inteles.
E normal.

| LittleGirlMonster a răspuns:

Deci.este vorba despre tine?batting eyelashes
Nu e nici o rusine, e chiar bine.straight face
Nu trebuie`sa fi "smecher" ca si alti.
E foarte [love struck] normal sa plangihappy
Bye:*

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Da, este foarte normal.

| DragoshelMititel explică:

Multumesc

| DragoshelMititel explică:

Da este vorba despre mine

| ciocolata_5745 a răspuns:

Daca tine cu adevarat la ea da mi se pare normal desi unora li se pare jenent
acel baiat da chiar tine la ea:X