| DanceIsInYourHeart a întrebat:

Este normal ca un baiat sa aiba mai multe iubite? Adica e normal sa fie un baiat de genul: azi e cu una, maine e cu alta, poimane cu cea de alaltaieri.s.a.m.d?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Oh, dar ai întâlnit un cuceritor al inimilor! Înseamnă că e frumușel, iar el e conștient de sex-appelul său.
E nestatornic? Probabil că, nu a dat încă de fata visurilor. Te asigur că, în momentul acela, va face o pauză. Nu prea lungă. Fiindcă în adolescență, ești mereu un capricios...

| WhiteTiger15 a răspuns:

Asta inseamna adolescenta si copilaria..bine mai putin cu copilaria dar intelegi tu. Odata si odata o sa se astampere adrenalina din tine.big grin Si eu cunosc astfel de baieti.

| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Nu prea e normal dar asta inseamna adolescenta. Cand se mturizeaza atunci isi va da seama ca ii trebuie pe cineva care sa stea langa el...

| Anna97854677 a răspuns:

Da, pentru ca probabil nu s-a indragostit de niciuna pana acum, sau niciuna nu i-a pus ''capac''.
Sunt niste jocuri ale adolescentei, nu poti la varsta asta sa ai asa usor o ''relatie'' serioasa, daca i pot spune asa, deci da, e normal.
Bravo lui.

| KiLLeR04 a răspuns:

Nup