| AlexZaban a întrebat:

E normal dacă am penisul de 7cm în stare erecta la 12 ani?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 12 ani inca e puță. Desi e cam mică.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este perfect normal, fiindca esti inca foarte micut la 12 ani.
Pensiul va creste dupa ce intri la pubertate, pana la varsta de 16 ani. cand isi va inceta cresterea.

| sierra1 a răspuns:

Câte kile ai și ce lungime are degetul tău mare de la mâna stângă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ești supraponderal, cam da. Penisul ar fi mai mare de atât dacă ai slăbi. Și nu vreau să sune a jignire, însă de multe ori penisul sta ascuns în grăsime. Apoi mai așteaptă și tu, ești doar un copil în creștere. Dacă la vârsta de 20 ani îl vei avea tot atât, atunci ar trebui sa îți faci griji.

| capitanul18 a răspuns:

E foarte mică. Ar trebui să ai dublul vârstei.